Anita Baran

Od zawsze wiedziałam, że praca z dziećmi jest tym, czym chcę się zajmować.
Przedszkole "Pluszowy Miś" otworzyło przede mną szereg możliwości. Uzyskuję tu ogrom wsparcia, zaufania i mogę być w pełni sobą. Interesuje się psychologią rozwojową. Ważne jest dla mnie poznanie samej siebie, swoich potrzeb i tej świadomości doświadczam w obecnym zespole.Oprócz tego uwielbiam podróżować, poznawać nowe kultury i obyczaje. Wiedzę i umiejętności zdobywam podczas szkoleń, oraz warsztatów, w których bardzo chętnie uczestniczę. Obecnie pracuję z grupą dzieci w tzw. zerówce. Studjuję pedagogikę przedszkolną z włączającym językiem angielskim.W pracy z dziećmi wykorzystuję swą pasję muzyczną oraz dobrą znajomość języka angielskiego, którym miałam szansę posługiwać się mieszkając długi okres życia w amerykańskiej bazie wojskowej NATO.