Katarzyna Mięsiak

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, trzynastoletniego Mikołaja i ośmioletniej Lenki.

Jak każda mama zadawałam sobie wiele pytań, co jest najlepsze dla moich dzieci i jak nauczyć ich zbudować poczucie własnej wartości. Odpowiedzi na te pytania znalazłam właśnie tutaj, w "Pluszowym Misiu". Swoją pracę w Przedszkolu rozpoczęłam 5 lat temu, pełnię funkcję asystenta nauczyciela. Wiedzę i umiejętności zdobyłam i nadal zdobywam podczas licznych szkoleń i kursów NVC (Porozumienie Bez Przemocy).

Praca ta pozwala mi pozostać w zgodzie z samą sobą i czerpać radość ze współpracy z dziećmi. Moim priorytetem jest zagwarantowanie dziecku poczucia pełnej akceptacji i bezpieczeństwa a także zrozumienia jego potrzeb i trudności. To dzieci uczą nas cieszyć się z małych rzeczy i zachwycać światem.

Moje szkolenia:

• szkolenie kwalifikacyjne dla opiekuna w żłobku (certyfikat);
  • warsztaty muzyczne "Edukacja maluszka przez zabawy z muzyką"
  • warsztaty terapeutyczno-muzyczne "Terapia muzyką klasyczną i ruchem"
  • warsztaty muzyczne "Reżyser musicalu na Dzień Mamy i Taty"
  • warsztaty multimedialne "Ciekawe zabawy na letnie miesiące w przedszkolu"