Katarzyna Mięsiak

Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków.
Jak każda mama zadawałam sobie wiele pytań, co jest najlepsze dla moich dzieci i jak nauczyć ich zbudować poczucie własnej wartości. Odpowiedzi na te pytania znalazłam właśnie tutaj, w "Pluszowym Misiu". Swoją pracę w Przedszkolu rozpoczęłam 10 lat temu, pełnię funkcję asystenta nauczyciela. Wiedzę i umiejętności zdobyłam i nadal zdobywam podczas licznych szkoleń i kursów NVC (Porozumienie Bez Przemocy).
Praca ta pozwala mi pozostać w zgodzie z samą sobą i czerpać radość ze współpracy z dziećmi. Moim priorytetem jest zagwarantowanie dziecku poczucia pełnej akceptacji i bezpieczeństwa a także zrozumienia jego potrzeb i trudności. To dzieci uczą nas cieszyć się z małych rzeczy i zachwycać światem.

Moje szkolenia:

• ,,Złość - dzwonek alarmowy. Od destrukcyjnej siły ku konstruktywnejenergii z Porozumieniem bez Przemocy Marshalla Rosenberga."
  • ,,Kurs animacji żłobkowej i przedszkolnej"
  • ,,Elementy logorytmiki jako zajęcia wspomagającej rozwój mowy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym"
  • warsztaty terapeutyczno- muzyczne ,,Piosenki z zabawami"
  • szkolenie kwalifikacyjne dla opiekuna w żłobku (certyfikat);
  • warsztaty muzyczne "Edukacja maluszka przez zabawy z muzyką"
  • warsztaty terapeutyczno-muzyczne "Terapia muzyką klasyczną i ruchem"
  • warsztaty muzyczne "Reżyser musicalu na Dzień Mamy i Taty"
  • warsztaty multimedialne "Ciekawe zabawy na letnie miesiące w przedszkolu"