Kilka słów od Rodziców o tym, co jest dla nich ważne

We współpracy z pracownikami przedszkola cieszy mnie uważność na potrzeby i sugestie rodziców i dzieci. Wiem, że moja córka jest wysłuchana, zaopiekowana, doceniona i bezpieczna. Bardzo cieszę się, że trafiliśmy do Pluszowego Misia i nie wyobrażam sobie innego miejsca dla moich dzieci.
Paulina Z.

Cieszę się, że tak dużo spraw mogę załatwić zdalnie z Ciocią Kasią Makarewicz :-) Cieszę się z każdego e-maila i smsa (również ze zdjęciem Dziecka).
Cieszy mnie sposób, w jaki przekazuję dzieci Ciociom (zwłaszcza Córkę - na ręce) - taki niewymuszony, pełen harmonii i spokoju, delikatny...
Kamila L.N.

Otwarte podejście i rozmowa na temat problemów ze zrozumieniem i bez oceniania. Wsparcie w trudnych sytuacjach wychowawczych.
Igor R.

Bardzo podobają mi się zebrania rodziców, indywidualne podejście do każdego (takie "zatrzymanie się" przy każdym); spokojną atmosferę przepełnioną empatią. Cieszę się, że znaleźliśmy wyjątkowe miejsce dla naszej córki.
Monika N.V.

Wsparciem dla Nas są kochane, ciepłe i mądre Ciocie.
Rafał G.

Jesteśmy wdzięczni za pomoc i wsparcie przy adaptacji i ciężkich rozstaniach. Bardzo cieszy nas, że kadra nieustannie się dokształca, to daje pewność, że dziecko jest w dobrych rękach.
Kasia B.


Niepubliczne Przedszkole i Żłobek
"Pluszowy Miś"
Ul. Słoneczna 105
Stara Iwiczna
05-500 Piaseczno
696-068-488